Versace – włoska marka odzieży i towarów luksusowych

Versace to jedna z najpopularniejszych włoskich marek odzieżowych, która powstała w 1978 roku. Jej założycielem był projektant mody Gianni Versace, który także zaprojektował wiele modeli zegarków, akcesoriów, towarów dla domu i opracował własne perfumy. Od 1997 roku firmą zarządza Donatella Versace. Jako logo marka wykorzystuje głowę meduzy Rondanini.

Działalność marki Versace

Versace posiada około stu butików w całym świecie. Między innymi, sklepy tej marki znajdują się w Londynie, Rzymie, Hong-Kongu, Nowym Yorku, Paryżu, Dubaju i innych miastach. Najważniejszym segmentem towarów, oferowanych przez Versace, jest odzież luksusowa, która projektowana jest dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka także oferuje klientom wyroby jubilerskie i towary dla domu, takie jak: naczynia, pościel, ręczniki i inne towary. Bardzo lubiane są przez klientów firmy perfumy i kosmetyki, które cechują się bardzo wysoką jakością, unikalną kolorystyką i zapachami. Wspólnie z firmą Ermenegildo Zegna produkowana jest kolekcja męskiej odzieży formalnej, która nosi nazwę Versace Collection. Atelier Versace to inna marka firmy Versace, która oferuje kobietom odzież damską „Haute-couture”. Dzisiaj Versace również oferuje towary dla szerszego grona klientów. Na przykład, pojawiła się specjalna linia odzieży młodzieżowej Versus, kolekcja ubrań sportowych Versace Sport a także VJC, czyli Versace Jeans Couture. Warto także zauważyć, że firma Versace jest właścicielem hoteli luksusowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Australii.

Jakie towary można znaleźć w ofercie Versace?

Marka Versace posiada kolekcje, w których można znaleźć praktyczne wszystkie niezbędne elementy garderoby. Są to rozmaite stroje formalne a także wygodna odzież codzienna. Można tu znaleźć wiele fasonów ubrań domowych i sportowych a także ogromną kolekcje obuwia i akcesoriów. Towary dla domu, oferowane przez Versace to bardzo luksusowe towary. W sprzedaży dostępna jest ogromna kolekcja naczyń ceramicznych, lampek, kieliszków zestawów obiadowych i kawowych, wykonanych w klasycznym stylu. W ofercie marki znajduje się bardzo atrakcyjna kolekcja szlafroków, rzeźb, obrusów, poszewek na poduszki, popielniczek, waz, świeczników i innych przedmiotów luksusowych.

Przykładami perfum, dostępnych w sklepach Versace są Eros Pour Femme, Brigh Crystal, Yellow Dimond i wiele innych.


System sprzedaży
OnlineSklep stacjonarny

Czy jestes płatnikiem VAT?
TakNieType of Outlet
OnlineStore

Are you VAT registered?
YesNo