Tommy Hilfiger – moda amerykańska

Tommy Hilfiger to bardzo znana amerykańska marka, która powstała w 1985 roku w Nowym, Yorku. Założycielem tej firmy jest projektant Tommy Hilfiger. Dopiero po siedmiu latach pracy, świat mody zwrócił uwagę na tę markę po tym, jak projektant stworzył bardzo ciekawą kolekcję odzieży męskiej. W dzisiejszych czasach Tommy Hilfiger jest jedną z najbardziej prestiżowych marek odzieżowych, a potwierdzeniem tego jest współpraca z wieloma gwiazdami show-biznesu.

Odzież, oferowana przez Tommy Hilfiger

Oferta ubrań dostępnych w sklepach Tommy Hilfiger jest bardzo bogata. Można tu znaleźć nie tylko ubrania damskie i męskie, ale także bogatą kolekcję odzieży dziecięcej. Panowie mogą znaleźć zupełnie każdy element garderoby wśród asortymentu firmy Tommy Hilfiger. Młodzieżowe fasony jeansów i spodni, spodenek, swetrów, blezerów, kurtek i koszulek to tylko część ubrań, które można nabyć w sklepach Tommy Hilfiger. Panowie, którzy preferują bardziej elegancki styl, także znajdą odpowiednie ubrania. Ponadto, Tommy Hilfiger posiada dużą kolekcję klasycznej odzieży formalnej. Panie także będą zachwycone ogromnym wyborem ubrań damskich, oferowanych przez markę Tommy Hilfiger. W sklepach tego producenta dostępne są zarówno współczesne i stylowe ubrania, jak i bardziej konserwatywne fasony. Swetry, bluzki, sukienki, spódnice, spodenki, spodnie, kurtki, płaszcze, stroje kąpielowe to tylko część towarów marki Tommy Hilfiger.

Warto także zwrócić uwagę na atrakcyjną kolekcję ubrań dziecięcych, które sprzedawane są pod marką Tommy Hilfiger. Łącza one w sobie unikalny styl a także bardzo jakościowe materiały, które sprawią, że każde dziecko będzie czuło się komfortowo w takiej odzieży.

Inne towary marki Tommy Hilfiger

Marka Tommy Hilfiger także posiada bogaty wybór akcesoriów takich jak paski, torebki, plecaki i portfele. Od 2001 roku w sprzedaży także jest dostępne obuwie tej firmy. Na uwagę zasługuje również ogromna kolekcja bielizny damskiej i męskiej, która posiada bardzo atrakcyjne kroje a zarazem cechuje się niezwykle wysoką jakością. Innym rodzajem towarów, sprzedawanych przez firmę Tommy Hilfiger są znakomite perfumy. Szeroki wybór aromatów pozwoli każdej osobie wybrać odpowiedni dla siebie wariant. W danym momencie marka Tommy Hilfiger również projektuje akcesoria dla domu, a nawet posiada własna kolekcję mebli.


System sprzedaży
OnlineSklep stacjonarny

Czy jestes płatnikiem VAT?
TakNieType of Outlet
OnlineStore

Are you VAT registered?
YesNo