La Martina – argentyńska marka odzieżowa

La Martina to znana argentyńska marka odzieżowa, która w dzisiejszych czasach oferuje wiele atrakcyjnych kolekcji ubrań męskich i damskich a także odzież sportową, obuwie i akcesoria. Wszystkie wyroby marki La Martina cechuje bardzo wysoka jakość a także elegancki styl. Odzież marki La Martina to najlepszy wybór dla osób, które cenią klasykę połączoną z nowoczesnością.

Historia marki La Martina

La Martina to marka, której założycielem jest Lando Simonetti. Lando Simonetti pracował w Stanach Zjednoczonych do 1985 roku, ale wówczas postanowił wrócić do Argentyny. W tym samym roku założył on swoją firmę, która początkowo zajmowała się szyciem obuwia skórzanego do gry w polo. Z czasem w ofercie sklepu pojawiły się czarki i koszulki. Do swoich produktów Lando Simonetti wykorzystywał surowce, oferowane przez lokalnych farmerów. Wkrótce Lando Simonetti założył Grupę Zarządzania Grą w Polo (Polo Management Group), co pozwoliło jego firmie brać udział w międzynarodowych zawodach.

Firma, założona przez Lando Simonetti miała bardzo dużo powodzenia, co widoczne jest w statystykach. Na przykład, w 2000 roku firma zyskała $1.2miliony na sprzedaży ubrań, a od 2000 roku zyski wyniosły ponad $200 milionów. Duży udział w sprzedaży towarów La Martina ma sklep internetowy. W ostatnich latach, zarząd firmy, żeby przyciągnąć więcej klientów, starał się zmienić jej wizerunek jako firmy sprzedającej tylko i wyłącznieodzieżluksusową. Dzisiaj marka La Martina posiada swoje sklepy w Europie, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej i Azji.

Asortyment marki La Martina

Dzisiaj w sklepach La Martina można znaleźć bardzo atrakcyjne ubrania damskie i męskie. Istnieje kilka podstawowych kolekcji, takich jak Maserati, Guards, St. James, Evolution Series oraz ColleccionPrivada. Wśród odzieży męskiej, oferowanej przez tę firmę, znajdują się spodnie, koszule, koszulki, swetry, kurtki skórzane, stroje kąpielowe i odzież do gry w polo. Panie mogą kupić tu koszulki, koszule, swetry, marynarki, kurtki skórzane, spodnie, spódnice, spodenki i wiele innych rzeczy. Warto także zwrócić uwagę na to, że marka prowadzi sprzedaż osprzętu sportowego, który przede wszystkim jest przeznaczony do gry w polo. Wszystkie te towary są precyzyjnie wykonane, i wyróżniają się bezpieczeństwem i wygodą użytkowania. Między innymi, można nabyć specjalne torby, buty, hełmy i inny ekwipunek.


System sprzedaży
OnlineSklep stacjonarny

Czy jestes płatnikiem VAT?
TakNieType of Outlet
OnlineStore

Are you VAT registered?
YesNo