Giorgio Armani – legendarna marka

Giorgio Armani to jedna z najbardziej lubianych włoskich marek odzieżowych, która ma swoich zwolenników wśród osób w różnym wieku. W dzisiejszych czasach Giorgio Armani jest marką, oferującą nie tylko ubrania damskie i męskie, ale także unikalne akcesoria, biżuterie i obuwie. Ponadto, Giorgio Armani posiada w swojej ofercieogromną kolekcję ekskluzywnych perfum.

Jak powstała marka Giorgio Armani?

Założycielami marki Giorgio Armanisą: Giorgio Armani i Sergio Galeotti, którzy w 1975 roku otworzyli swoją firmę odzieżową. Ubrania tej marki wyróżniają się unikalnym designem, wygodą i precyzyjnym wykonaniem. Giorgio Armani to jeden z pierwszych projektantów mody, który podzielił odzież na oddzielne segmenty. Dzisiaj firma posiada takie marki jak Armani Casa, Giorgio Armani, Armani Junior, Emporio Armani, Armani Jeans, Armani Exchange oraz Armani USA. Linia odzieży Emporio Armani pojawiła się w 1981 roku. Ubrania, tworzone pod marką Emporio Armani, przeznaczone są dla młodych i aktywnych ludzi. Natomiast kolekcja Armani Exchange, która pojawiła się w 1991 roku, stworzona została dla ludzi w różnym wieku.

W 1987 roku Giorgio Armani poszerzył ofertę swojej marki o okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne, które produkowane są pod marką Armani Occhiali. Kolejnym krokiem było wprowadzenie specjalnej kolekcji odzieży technicznej, która służy do zajęć sportowych w zimę. Nazwa tej marki to Armani Neve. W 2000 roku uruchomiona została produkcja towarów dla domu. Marka tych towarów to Armani Casa.

Towary, oferowane przez Giorgio Armani

Najważniejsze kolekcje marki Giorgio Armani oferują bardzo eleganckie i gustowne ubrania męskie i damskie. W ofercie odzieży damskiej znajdują się swetry, bluzki, koszule, podkoszulki, bielizna, stroje kąpielowe, spodnie, spódnice, sukienki, kurtki, płaszcze i inne ubrania. Także w asortymencie marki można znaleźć torby, portfele, obuwie oraz inne akcesoria.Męska kolekcja także jest bardzo bogata. Można tu znaleźć wszystkie marynarki, spodnie, bieliznę, kurtki, płaszcze i inną odzież, a także akcesoria i obuwie. Kolekcja młodzieżowa Emporio Armani charakteryzuje się nie tylko wolnym i nowoczesnym stylem, ale także niższymi cenami. Perfumy, które oferuje marka Giorgio Armani, produkowane są przez L’Oreal. Warto także sprawdzić kolekcję unikalnych towarów dla domu, które oferuje Giorgio Armani.


System sprzedaży
OnlineSklep stacjonarny

Czy jestes płatnikiem VAT?
TakNieType of Outlet
OnlineStore

Are you VAT registered?
YesNo