Gant – najlepszy producent koszul

Gant to międzynarodowa marka, która dzisiaj posiada siedzibę w Sztokholmie, w Szwecji. Firma ta założona została w 1949 roku w Stanach Zjednoczonych. Początkowo marka Gant specjalizowała się w szyciu koszul, ale z czasem oferta sklepów rozszerzała się, oferując coraz to nowsze rodzaje ubrań, akcesoriów, biżuterii i obuwia. W dzisiejszych czasach w ofercie marki Gant znajdują się także towary dla domu.

Historia marki Gant

ZałożycielemfirmyGantzostał Bernard Gantmacher, który był studentem Uniwersytetu Kolumbijskiego na specjalizacji farmaceutyka. Jednak, żeby móc utrzymać się na studiach, Bernard Gantmacher był zmuszony do wykonywania prac w zakładach krawieckich, gdzie zajmował się szyciem koszul. W 1927 roku Bernard postanowił założyć własny biznes, w ramach którego były szyte koszule dla innych marek. Z czasem, jakość tych ubrań stała się tak znana wśród klientów firmy, że Bernard zaczął stawiać własne logo na koszulach – literę G w kształcie rombu.

W 1947 roku firma Gant stała się samodzielną marką, która produkowała własne koszule. To, co wyróżniało koszule Gant – poza ich wysoką jakością – to specjalne kołnierzyki, mocowane na guzikach. Chociaż ten rodzaj koszul opracowany był w Wielkiej Brytanii, to właśnie firma Gant zapoczątkowała ich popularyzację w Stanach Zjednoczonych. W 1967 roku rodzina Gant sprzedała swoją markę. Przez pewien czas zmieniali się właściciele tej marki, aż w 1980 roku marka była wykupiona przez Szwedzką firmę PyramidSportswear. W 2004 roku wyszła pierwsza kolekcja odzieży damskiej Gant.

Asortyment marki Gant dzisiaj

W dzisiejszych czasach marka Gant nadal specjalizuje się w produkcji koszul męskich bardzo wysokiej jakości. W ofercie marki można znaleźć co najmniej dziesięć podstawowych fasonów koszul, które przedstawione są w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Poza tym, mężczyźni mogą nabyć spodnie, swetry, bluzy, kurtki, płaszcze, bieliznę, stroje kąpielowe oraz inne rodzaje ubrań. Także dostępne jest obuwie męski i akcesoria. Kolekcja damska jest także bardzo obszerna. Panie mogą nabyć tak samo swetry, bluzy, spodnie, płaszcze i inne ubrania w sklepach Gant. Również marka Gant oferuje odzież dziecięcą, która jest nie tylko bardzo wygodna, ale także niezwykle atrakcyjna.

Nie warto zapominać o ofercie towarów dla domu, która miedzy innymi zawiera luksusową pościel a także ręczniki bardzo wysokiej jakości.


System sprzedaży
OnlineSklep stacjonarny

Czy jestes płatnikiem VAT?
TakNieType of Outlet
OnlineStore

Are you VAT registered?
YesNo