Diesel – jakość i nowoczesny design

Diesel to jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych. Warto jednak zauważyć, że poza męskimi, damskimi i dziecięcymi ubraniami, firma ta, także zajmuje się produkcją obuwia, biżuterii, akcesoriów a nawet elementów wystroju wnętrz. Ponadto, Diesel wyprodukował własne modele transportu osobowego, na przykład samochód Fiat 500 a także motocykl Ducati.

Krótka historia marki

Diesel to włoska firma odzieżowa, która została założona w 1978 roku przez Renza Rosso i Adriano Goldschmieda. W 1985 roku Renzo Rosso został samodzielnym właścicielem tej firmy, a w 1988 roku do pracy został przyjęty Wilbert Das jako główny projektant i dyrektor kreacji. Od tego czasu Diesel rozwijał swoją działalność, wprowadzając w 1991 roku nową strategię marketingu międzynarodowego. Po pięciu latach został otworzony pierwszy sklep Diesel-a w Nowym Yorku.

Głównym kierunkiem mody, w którym działa Diesel, jest odzież dżinsowa. W 2007 rokuwprowadzono sprzedaż bieliznyiodzieżyplażowej. Dzisiaj największy dochód firmy pochodzi ze sprzedaży odzieży dla dorosłych, który corocznie przekracza milion dolarów amerykańskich. Sklepy Diesel dostępne są nie tylko w Europie, ale także W Ameryce i Azji.

Towary, oferowane przez Diesel

Przede wszystkim, Diesel to marka znana ze sprzedaży jeansów. Ta firma stara się wprowadzać do sprzedaży nowy fason jeansów w każdym sezonie. Jednak, w ofercie tej firmy można znaleźć nie tylko nowoczesne modele jeansów, ale także prawdziwe klasyki.

Wśród odzieży dostępnej w sklepach Diesel są: spodnie, spodenki, suknie, spódnice, bluzy, kurtki, płaszcze, swetry, podkoszulki, koszulki, bielizna oraz stroje kąpielowe. Oferta akcesoriów i obuwia tej firmy jest także bardzo bogata. Można tu wybrać plecak, torebkę, portfel, pasek, obuwie sportowe i skórzane na każdy sezon, i oczywiście klapki gumowe. Nie wolno także zapominać o biżuterii i okularach przeciwsłonecznych, sprzedawanych przez Diesel. Także istnieje oddzielna kolekcja odzieży Diesel Black Gold. Dla dzieci także dostępne są wszystkie możliwe rodzaje ubrań, które będą przydatne w życiu codziennym. Warto nie zapominać o asortymencie akcesoriów do domu oferowanych przez Diesel, ponieważ są to bardzo stylowe i jakościowe towary. Na przykład, w sklepach Diesel można znaleźć unikalne zestawy naczyń i rzeźb o tematyce kosmicznej, a także naśladujące kształty podzespołów urządzeń mechanicznych.


System sprzedaży
OnlineSklep stacjonarny

Czy jestes płatnikiem VAT?
TakNieType of Outlet
OnlineStore

Are you VAT registered?
YesNo