Calvin Klein – pierwsze ubrania uniseks

Nie ma takiej osoby, która nie znałaby marki Calvin Klein. Marka ta oferuje swoim klientom atrakcyjne akcesoria i ubrania bardzo wysokiej jakości, które wyróżniają się nie tylko współczesnym stylem, ale także wygodą. Bardzo znane są także rewelacyjne perfumy tej firmy, które można znaleźć w wielu drogeriach. Natomiast specjalny krój damskiej i męskiej bielizny stał się prawdziwym symbolem tej marki.

Historia Calvin Klein

Marka Calvin Klein pojawiła się w 1968 roku w Stanach Zjednoczonych. Jej założycielami byli Calvin Klein a także jego przyjaciel Barry Schwartz. Na samym początku firma specjalizowała się w kurtkach i płaszczach dla mężczyzn, a z czasem zaczęła sprzedawać ubrania damskie. W 1970 roku projektanci tej marki dokonali prawdziwej rewolucji w świecie mody. Po raz pierwszy męski strój klasyczny został dopasowany do figury kobiecej. Od tego momentu przez długie lata ten model był niesamowicie popularny wśród pań.

Działalność marki została poszerzona o sprzedaż akcesoriów i ubrań z futer w roku 1974. Natomiast dzięki marce Calvin Klein w 1978 roku odbyła się kolejna rewolucja w świecie mody. Calvin Klein został pierwszym producentem specjalnego fasonu jeansów damskich, które pozwalałypodkreślić długie nogi i szczupłą talię. Od 2003 roku firma Calvin Klein należy do Amerykańskiej korporacji Phillips-Van HeusenCorporation. Dzisiaj firma Calvin Klein uważana jest za najdroższą firmę, specjalizującą się w odzieży.

Asortyment marki Calvin Klein

W dzisiejszych czasach Calvin Klein oferuje swoi klientom kilka rodzajów kolekcji. Na przykład, Calvin Klein Collection to linijka odzieży klasy premium, natomiast w kolekcji CK Calvin Klein można znaleźć komfortowe ubrania codzienne. Osoby, które prowadzą aktywny tryb życia, powinny sprawdzić wybór ubrań sportowych dostępnych w kolekcji Calvin Klein White Label. Istnieje także specjalna kolekcja odzieży do gry w golfa, która nazywa się Calvin Klein Golf. Linia odzieży Calvin Klein Jeans, zawiera tylko i wyłącznie ubrania uszyte z materiału dżinsowego. Natomiast Calvin Klein Home to bardzo przytulna i wygodna odzież do domu.

Unikalne fasony bielizny można znaleźć w kolekcji Calvin Klein Underwear, natomiast biżuteria i zegarki znajdują się w ofercie linii Calvin Klein Watches&Jewelry. Oczywiście, nie wolno zapominać o aromatach, które oferuje Calvn Klein od 1981 roku.


System sprzedaży
OnlineSklep stacjonarny

Czy jestes płatnikiem VAT?
TakNieType of Outlet
OnlineStore

Are you VAT registered?
YesNo