hurtownia tommy hilfiger

Markowa odzież należy do dóbr luksusowych i nic dziwnego, że oczekujemy po tym produkcie ekskluzywności. Nie zawsze jednak tak się dzieje, ponieważ obok oryginałów, rynek zalewany jest również podróbkami – jednymi bardziej, innymi mniej oczywistymi. Część fałszywych produktów bardzo łatwo jest rozpoznać, ponieważ różnice pomiędzy nimi a oryginałami mocno rzucają się w oczy. Bywa jednak i tak, że nieuczciwi producenci fałszując markowe wyroby, sięgają po lepsze środki, przez co łatwiej jest im oszukać klientów. Jak więc nie dać się nabrać?

Oryginalna koszulka polo Tommy Hilfiger a jej podróbka

hurtownia tommy hilfiger Nieoryginalne polówki z metką Tommy Hilfiger różnią się od tych wyprodukowanych przez prawdziwą markę różnymi detalami. Jak to zazwyczaj bywa i w tym przypadku sprawdza się przysłowie o diable tkwiącym w szczegółach. Oto one:

  • metka wewnątrz – w prawdziwej koszulce jest ona nieco szorstka w dotyku, w odróżnieniu od podrobionych ubrań, w których stosuje się metki gładkie i śliskie. Ponadto markowe ubrania męskie zawsze są wzbogacone o zapasowy guzik. Niedaleko metki w oryginalnych koszulkach polo Tommy Hilfinger wszyte jest również zabezpieczenie przeciw molom odzieżowym, które usuwa się przed pierwszym założeniem ubrania.
  • wszywka z logo – w produkcie markowym logo jest wyszyte w formie idealnego prostokąta, z nićmi precyzyjnie nakładającymi się na siebie, podczas gdy w podróbkach widać niechlujnie wyszyty logotypem, w tym o nieregularnym kształcie.
  • zgodność numeru seryjnego produktu – gdy kod umieszczony na metce wewnętrznej i tekturowej zgadza się w 100%, wówczas mamy do czynienia z produktem oryginalnym.
  • hologram – markowa odzież męska musi posiadać specjalny hologram, świadczący o tym, że podczas produkcji towar przeszedł test jakości. Hologram znajduje się na naklejce wszytej wewnątrz produktu i zawiera nazwę modelu, numer i kod seryjny. Jak łatwo się domyślić, fałszywe koszulki są pozbawione tej wszywki.

Koszule marki Tommy Hilfiger vs. podróbki

hurtownia tommy hilfigerChcemy rozpoznać, czy dany produkt jest oryginałem? Zajrzyjmy do wnętrza koszuli. Jeśli wokół logo marki widać uszyty trójkąt, to możemy założyć, że mamy do czynienia z markowym towarem. Przyjrzyjmy się również szwom – w oryginalnych koszulach są one poprowadzone precyzyjnie i porządnie. Inną przesłanką, po której możemy sprawdzić prawdziwość produktu, jest miejsce, w którym go wyprodukowano. Jeżeli na metce widnieje nazwa kraju, w którym Tommy Hilfiger nie ma swojej fabryki, to możemy już być pewni, że to nie markowa odzież męska.

Inne symptomy wskazujące na podróbkę

Jest jeszcze kilka znaków, które mogą wzbudzić nasze podejrzenia, co do oryginalności sprzedawanego produktu. Jest nim przede wszystkim: zaskakująco niska cena, bo choć promocje na markowe ubrania pojawiają się i nie są niczym dziwnym, to przeceny rzędu 90% powinny, co najmniej wzbudzić naszą czujność. Ponadto, istotnym czynnikiem jest materiał – prestiżowe marki używają do produkcji swojej odzieży naturalnych tkanin, wśród których przoduje bawełna, coraz częściej organiczna oraz jej mieszanki np. z jedwabiem i lnem, jak również stosują naturalne barwniki.

Przed zakupem odzieży marek premium, przyjrzyjcie się jej dokładnie, bo to najmniejsze detale świadczą o oryginalności produktu. Pamiętajcie, że producent taki jak Tommy Hilfiger nie mógłby pozwolić sobie na niechlujny sposób uszycia koszuli, marną jakość materiału czy nieprecyzyjnie wyszyte logo.


System sprzedaży
OnlineSklep stacjonarny

Czy jestes płatnikiem VAT?
TakNieType of Outlet
OnlineStore

Are you VAT registered?
YesNo